Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s příslušenstvím

2 755 

Popis

Čerpadlo se používá jako součást domácí vodárny s různou velikostí tlakové nádoby.
Použití Čerpadla Omnigena WZ 250:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
přečerpávání

Výhody Čerpadla Omnigena WZ 250:

malé rozměry čerpadla
odolné vůči korozi
zabudovaný termický jistič (ochrana před shořením motoru)
jednoduchá montáž a obsluha čerpadla

Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s príslušenstvím obsahuje:

tlakový spínač
manometr
spojovací armaturu OT5

Velkou výhodou pro zákazníka je, že Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s příslušenstvím dokáže hned napojit na tlakovou nádobu a tím dostane funkční domácí vodárnu.

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s příslušenstvím je 2755 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s příslušenstvím si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 27094.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu Omnigena - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo MH 1300 inox, Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 750, Čerpadlo samonasávací Omnigena JET 100A, Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 750 s PM5

Samonasávací čerpadla s výtlakem 35-39 m Omnigena - V této kategorii najdete samonasávací čerpadla značky Omnigena s výtlakem 35-39 metrů. Tyto čerpadla jsou ideální pro přečerpávání vody z větších hloubek a jsou vhodná pro použití v domácnostech, zahradách, ale i v průmyslových podnicích. Vyberte si z široké nabídky čerpadel a získejte spolehlivý pomocník pro přečerpávání vody. Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250