Samonasávací čerpadlo WZI 750 s příslušenstvím

2 816 

Popis

Čerpadlo samonasávací WZI 750 s příslušenstvím je jednostupňové samonasávací litinové čerpadlo.
Použití Čerpadla IBO WZI 750:

čerpání ze studní, kde sací výška nepřesáhne 8 metrů
zásobování čistou vodou domů, chat a pod.
zavlažování

Čerpadlo je vhodné pro celoroční používání a v případě občasného (sezónního) použití doporučujeme čerpadla s nerezovým tělem.
Výhody Čerpadla IBO WZI 750:

vysoký výtlak
jednoduchá obsluha

Technické parametry:

Výtlak čerpadla (m):  60
Maximální průtok (l/min.):  50
Příkon čerpadla (kW):  0,75

Samonasávací čerpadlo IBO WZI 750 s príslušenstvím obsahuje:

tlakový spínač
manometr
spojovací armaturu OT5

Velkou výhodou pro zákazníka je, že Samonasávací čerpadlo IBO WZI 750 s příslušenstvím dokáže hned napojit na tlakovou nádobu a tím dostane funkční domácí vodárnu.

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo WZI 750 s příslušenstvím je 2816 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo WZI 750 s příslušenstvím si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38459.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu IBO - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo JSW 150, Samonasávací čerpadlo MHI 1500 inox, Samonasávací čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím, Odstředivé čerpadlo CPM 26 INOX

Samonasávací čerpadla s výtlakem 55-59 m IBO - V této kategorii naleznete samonasávací čerpadla od značky IBO, která mají výtlak v rozmezí 55-59 metrů. Tyto čerpadla jsou ideální pro přečerpávání vody z hlubších zdrojů, jako jsou studny či vrtané studny, a jsou vhodná pro použití v domácnostech i průmyslových podnicích. Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo MHI 1300 inox, Čerpadlo samonasávací WZI 750, Samonasávací čerpadlo MHI 1300 inox s příslušenstvím, Samonasávací čerpadlo MH 2200 inox