Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" IPRO 1-20 s WATER PASS 2- RTS

12 282 

Katalogové číslo: 119972 Kategorie:

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" IPRO 1-20 s WATER PASS 2 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získávanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Ponorné čerpadlo 3" IPRO 1-20 má zvýšenou odolnost vůči písku nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Ponorné čerpadlo 3" IPRO 1-20 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití zavlažování či postřikování vodou.

Hydraulická část čerpadla 3" IPRO 1-20 je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše zdemontovat. Případná oprava, (kterou realizujeme my) nemusí být příliš nákladná a je hlavně rychlá, což je při případné poruše velkou výhodou.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo 3" IPRO 1-20 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
S řídící jednotkou WATER PASS 2 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.

Řídící jednotka WATER-PASS 2
Inteligentní řídicí jednotka WATER-PASS 2 je zařízení používané pro efektivní řízení provozu čerpadla a ochranu čerpadla.

WATER-PASS 2 řídí činnost čerpadla zkoumáním změn hladiny tlaku vody v potrubí a průtoku vody potrubím.
Automatické zapnutí závisí na poklesu tlaku vody ve vodovodním systému pod nastavený zapínací tlak a na průtoku v potrubí, na kterém je WATER-PASS 2 nainstalován.
V praxi řídicí jednotka WATER-PASS 2 zapne čerpadlo při otevření vodovodního kohoutku (nebo zapnutí postřikovačů) a vypne se asi po 6 sekundách od zavření kohoutku (nebo postřikovačů). 

Zabudované ochranné funkce jednotky WATER-PASS 2

Plně nahrazuje tradiční tlakové spínače, díky možnosti nastavení aktivačního tlaku
Ochrana čerpadla před chodem nasucho. Při nedostatku vody regulátor vypne čerpadlo, čímž zabrání jeho poškození.
Ochrana čerpadla před zpětným tokem vody, díky zabudovanému zpětnému ventilu
Ochrana čerpadla před vodním rázem

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" IPRO 1-20 s WATER PASS 2 obsahuje:

Ponorné čerpadlo 3" IPRO 1-20
Řídící jednotka WATER PASS 2
Připojovací set k ponorným čerpadlům

Mosazná vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1"

Přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
závěsné zařízení pro ponorná čerpadla

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" IPRO 1-20 s WATER PASS 2- RTS je 12282 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" IPRO 1-20 s WATER PASS 2- RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 119972.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem - Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem DIVERTRON 650, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem DIVERTRON 900