Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s BRIO PC-13

4 719 

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-13 se používá zejména sezónní, hlavně na závlahu.
Použití:
– na čerpání pitné a užitkové vody
– při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získanou z větších hloubek (více než 8m)
– praktické a všestranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,37 je hlavně díky jeho rozměrům
– možnost použít i do velmi úzkých vrtů
– zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad
Ponorné 3 "(troj palcové, průměr je 74 mm) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,37 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou možností použití.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje abrazivní látky, může se stát, že se po čase vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové.
K tomuto ponornému čerpadlu SQIBO – 0,37 dostáváte přikládáme návod k použití a záruční list.
Řídící jednotka typu BRIO PC-13:
– automatické zapínání a vypínání čerpadla při otevírání / zavírání kohoutku- zabudovaný zpětný ventil a integrovaná ochrana proti běhu nasucho- manometr- jmenovitý proud: do. 10A- provozní napětí: ~ 230 V ± 10% / 50 Hz- připojení: vstup a výstup každého vnějšího závitu 2,54 cm (G1 ")- maximální provozní tlak: cca 10 bar- maximální teplota vody: přibližně 60 ° C- reset spínače manuálně- zapínající tlak v rozsahu 1,5 bar- nastavení vypínacího tlaku nelze- objemový průtok: přibližně 150 litrů / min- rozměry (V x Š x H): 15 x 13 x 23 cm- hmotnost: přibližně 1,3 kg- třída ochrany IP65
Elektronický spínač pro kontrolu chodu čerpadla, press control, zajišťuje funkci tlakového spínače, čímž umožňuje automatizaci chodu elektrického čerpadla na vodu v závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu (to znamená při otevření a uzavření elektrických kontaktů zařízení) – umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s BRIO PC-13 obsahuje:
– ponorné čerpadlo SQIBO-0,37
– řídící jednotka BRIO PC-13
– vsuvka 1 "
– zpětná klapka 1 "
– přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
– přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s BRIO PC-13 je 4719 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s BRIO PC-13 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38754.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO - Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO je ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít vlastní zdroj vody bez nutnosti připojení k vodovodu. Tato kategorie nabízí široký výběr vodáren s různou kapacitou a výkonem, které umožňují snadné a spolehlivé zásobování domácnosti pitnou vodou. Všechny vodárny jsou vybaveny moderními technologiemi, které… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s WATER PASS 2- RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 20 s BRIO PC-13 – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 24 s PC-13+redukční ventil – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 s PC-16+redukční ventil – RTS