Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16

5 227 

Popis

Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Samonasávací čerpadla umožňují čerpání vody z menších hloubek (do 8m), případně jsou používána pro zvýšení tlaku vody ve vodovodech.
Použití Čerpadla IBO WZI 750:

čerpání ze studní, kde sací výška nepřesáhne 8 metrů
zásobování čistou vodou domů, chat a pod.
zavlažování

Výhody Čerpadla IBO WZI 750:

vysoký výtlak
odolné vůči korozi
jednoduchá obsluha

Řídící jednotka PC-16 s manometrem:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samostartem suchoběhu pro kontrolu běhu čerpadla zajišťuje funkci tlakového spínače a tlakové nádoby, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích/povrchových čerpadel. V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídicí jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem zajišťuje ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před jeho poškozením, ke kterému by mohlo dojít.
Řídící jednotku PC-16 s manometrem se samostartem suchoběhu doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr před daný přístroj.
Výhody produktu:

automatický restart suchoběhu
použitelnost s čerpadly, tedy jako automat
zabudovaná elektrická zásuvka pro připojení čerpadla

Provoz – základní údaje:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samostartem suchoběhu uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Potom se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například po otevření vetilu, také při samorestartu suchoběhu.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samostartem suchoběhu může být instalována v jakémkoli bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutno zajistit dokonalé těsnění všech spojů.
Technické údaje:

Napájení:  230V
Max. proud:  10A; 1,3kW
Max. přípustný tlak: 10bar
Max. teplota kapaliny: 55°C
Přípojky:  vstup/výstup G 1"
1m kabel se zástrčkou k připojení do elektrické sítě
Zástrčka pro připojení čerpadla

Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16 obsahuje:

Čerpadlo WZI 750
Řídící jednotku PC-16

Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16 se dodává v rozloženém stavu kvůli libovolnému umístění řídící jednotky a filtru. (Filtr jde vždy před řídící jednotku).

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16 je 5227 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38676.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna IBO - Kategorie Automatická domácí vodárna IBO nabízí moderní a efektivní řešení pro zásobování domácnosti pitnou vodou. Tento e-shop nabízí široký výběr automatických vodáren IBO, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou instalací. Díky nim si můžete být jisti, že voda v domácnosti bude vždy čistá a zdravá. Podobné produkty: Automatická domácí vodárna JET BJ 45/75 s PC-13, Automatická domácí vodárna JET 100A s BRIO PC-13, Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900, Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750