Chladicí plášť na čerpadlo 3"

2 312 

Katalogové číslo: 40598 Kategorie:

Popis

Chladicí plášť na čerpadlo slouží k chlazení ponorného čerpadla ve studni. Chladicí plášť se používá tam, kde při chodu ponorného čerpadla nedochází k dostatečnému chlazení motoru, což je obvykle v kopaných studních, které jsou širší než 300mm.
Chladicí plášť na čerpadlo 3 "je vysoký 600mm; vnější průměr má 125mm; může být použit pro ponorná čerpadla do průměru 7,6cm (3")
Správná pracovní teplota čerpadla výrazně prodlužuje jeho životnost.

Motory ponorných čerpadel jsou svou konstrukcí a pracovními podmínkami speciálně navrženy elektrické motory. Z náročných požadavků na jejich provoz pod vodou a v úzkém vrtu vyplývají určité provozní podmínky, které je nutné pro dlouhodobý a bezporuchovoý provoz takového motoru dodržet. Hlavní příčinou poškození motorů ponorných čerpadel je jejich přehřátí, které může nastat z důvodu častých startů, nebo nedostatečným odvodem tepla z motoru, případně kombinací těchto dvou okolností.

Časté otázky

Cena za Chladicí plášť na čerpadlo 3" je 2312 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chladicí plášť na čerpadlo 3" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40598.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Chladící plášte na čerpadla Belumi - V této kategorii naleznete kvalitní chladící plášte pro čerpadla značky Belumi, které zajistí optimální chlazení a prodlouží tak životnost vašeho čerpadla. Vyberte si z široké nabídky různých velikostí a typů plášťů a užijte si bezproblémový provoz vašeho čerpadla. Podobné produkty: Chladicí plášť na čerpadlo 4" 160/100/600 1,5-5,5 kW, Chladicí plášť na čerpadlo 3,5" 125/90/600 0,37-1,1 kW, Chladícií plášť na čerpadlo 3", Chladicí plášť na čerpadlo 4" 160/100/600 0,37-1,5 kW