Dno šachty se zpětnou klapkou 400/160

4 939 

Popis

Šachtové dno se zpětnou klapkou je zařízení, které účinně blokuje zpětný tok odpadních vod.
Výhody šachtového dna se zpětnou klapkou:

účinná ochrana budov
nízké náklady a snadná instalace
možnost odstranění zpětné klapky na povrchu země bez vstupu do šachty
není třeba volat odborníka na údržbu
odolnost proti korozi, negativním teplotám a chemikáliím
ventil úspěšně prošel sérií testů požadovaných normou PN-EN 13564 a získal označení CE

Revizní šachta se montuje na potrubí kanalizace zpravidla pro případ, aby byla možnost do kanalizačního potrubí vložit „krtka“ k pročištění dané větve, když se ucpává. Pokud je kanalizační potrubí delší, doporučujeme vkládat revizní šachty každých 20-25m. Revizní šachta se zpětnou klapkou zabrání zpětnému chodu kanalizace do budovy nebo přechodu hlodavců do obydlí.

Maximální povolená hloubka umístění revizní šachty se zabudovanou zpětnou klapkou je 5m a maximální provozní teplota je 95°C.
Revizní šachta se zpětnou klapkou se snadno montuje a zvládne to i začínající hobby mistr.

Časté otázky

Cena za Dno šachty se zpětnou klapkou 400/160 je 4939 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dno šachty se zpětnou klapkou 400/160 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 23037.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Revizní šachty se zpětnou klapkou 400 připojení DN 160 Karmat - Tato kategorie e-shopu nabízí revizní šachty s zpětnou klapkou o průměru 400 mm a připojením DN 160 od značky Karmat. Tyto šachty slouží k údržbě a kontrolám kanalizačních systémů a jejich zpětná klapka zabraňuje zpětnému toku vody a nečistot. Vyberte si z naší široké nabídky a zajistěte si kvalitní a…