Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 / 90l nerez – RTS

20 841 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 3" STM 24 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo 3 "STM 24 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a vybrat ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 / 90l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. 
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 / 90l nerez obsahuje:

čerpadlo 3" STM 24
tlaková nádoba 90l nerez
zátka 1/2" inox pro natlakování
tlakový spínač PC-2
vsuvka redukovaná 5/4"x1"
zpětná klapka 1"
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 / 90l nerez – RTS je 20841 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 / 90l nerez – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40027.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 90L PRODO - Tato kategorie e-shopu nabízí domácí vodárnu s ponorným čerpadlem o objemu 90 litrů. Tento produkt je ideální pro využití v domácnosti, například pro zásobování vodou zahrady či zavlažování rostlin. Vodárna je vybavena kvalitním ponorným čerpadlem, které zajišťuje spolehlivý a efektivní přísun vody. Produkt je dodáván od renomovaného výrobce PRODO. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3"STM 20 / 90l nerez – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM 24 / 90L nerez – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 16 / 90l nerez – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 28 / 90l nerez – RTS