Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM16 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom

14 814 

Katalogové číslo: 117152 Kategorie:

Popis

Domácí vodárna s ponorným vřetenovým čerpadlem 3Ti-20 / 50l je určena k čerpání pitné a užitkové vody.
Použití:

zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních
na postřiky a zavlažování zahrad
do čerstvých / nových studní a vrtů

Výhody:

použití při čerpání vody z větších hloubek než 8 m
dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí

Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 50l obsahuje:

čerpadlo 3Ti-20
tlaková nádoba stojatá 50L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1 "
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM16 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom je 14814 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM16 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 117152.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO najdete špičkové ponorné čerpadlo s kapacitou až 80 litrů. Tato vodárna je ideální pro čerpání vody z hlubších studní, vrtů či jiných zdrojů vody. Nabízíme vám vysokou kvalitu a spolehlivost za přijatelnou cenu. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM24 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM28 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 80l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 24 / 80L – RTS