Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 80l

12 094 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 80l je určena k čerpání pitné a užitkové vody.
Čerpadlo 3Ti-20 lze použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Použití čerpadla:

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.

Výhody čerpadla:

V tomto setu je použita 80l stojato-ležatá tlaková nádoba s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Ponorné čerpadlo 3tí-20 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.

Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 80l obsahuje:

čerpadlo 3Ti-20
tlaková nádoba stojato-ležatá 80L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovacia hadica 80cm
přechodový šroub a vnější závit 32×1"
přechodová trubka s vnitřním závitem 32×1"
kulový kohout MF, M 1"

Všimněte si i související produkty, které se při každé domácí vodárně nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a vybrat ty, které vám vyhovují nejvíce.

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 80l je 12094 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 80l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38741.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO najdete špičkové ponorné čerpadlo s kapacitou až 80 litrů. Tato vodárna je ideální pro čerpání vody z hlubších studní, vrtů či jiných zdrojů vody. Nabízíme vám vysokou kvalitu a spolehlivost za přijatelnou cenu. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 – SDM24/80l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 80L – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 80l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 2,5 / 80L