Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 s frekvenčním měničem – RTS

21 689 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 s frekvenčním měničem VESSER pro nastavení požadovaného tlaku v systému.
Použití:

regulace na koštantní tlak v systému prostřednictvím frekvenčního měniče
čerpání užitkové a pitné vody z hlubinných i úzkých vrtů a studní
přečerpávání nádrží
zavlažování a postřikování
zřízení vodovodů pro rodinné domy, chaty, společenské a zemědělské objekty
zásobování vodou
automatické tlakové stanice
vhodné pro domácí i profesionální použití
vhodné do nepřetržitého provozu

Ponorné čerpadlo 3" STM 28 má zvýšenou odolnost vůči písku nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Ponorné čerpadlo 3Ti-37 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití zavlažování či postřikování vodou.

Hydraulická část čerpadla 3Ti-37 je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše zdemontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být příliš nákladná a je hlavně rychlá což je při případné poruše velkou výhodou.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.Ponorné čerpadlo 3Ti-27 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Vybavení a výhody:

vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 s frekvenčním měničem
elektronická regulace otáček motoru prostřednictvím zabudovaného frekvenčního měniče
měkký plynulý rozběh čerpadla
ochrana proti chodu nasucho a proti nízké hladině
ochrana proti přepětí a podpětí
ochrana proti přetížení
ochrana proti přehřátí
nerezová konstrukce zaručuje dlouhou životnost a ochranu proti korozi
zapouzdřený jednofázový motor
plovoucí oběžná kola uložená ve vlastním ložisku
vhodné pro čerpání z hloubek více než 8 m; ponor 50m pod hladinu
vhodné v domácnosti i v průmyslu
jednoduchá montáž a demontáž

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 s frekvenčním měničem obsahuje:

Čerpadlo 3Ti-37
Frekvenční měnič VESSER IQ-E 2,2kW
Tlaková nádoba 8l s armaturou
Vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1" 2x

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 s frekvenčním měničem – RTS je 21689 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 s frekvenčním měničem – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39816.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí vodárna s frekvenčním měničem IBO - Kategorie Domácí vodárna s frekvenčním měničem IBO nabízí kvalitní a spolehlivé vodárenské systémy, které umožňují efektivní využití vody v domácnosti. Díky frekvenčnímu měniči je možné regulovat tlak a průtok vody, což zajišťuje úsporu energie a snižuje náklady na provoz. Vyberte si z široké nabídky vodárenských systémů od renomovaného výrobce IBO… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3,5" SC 2-18 400V s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SDM33 s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 4 SDm 2-12 s frekvenčním měničem – RTS

Domácí vodárna s frekvenčním měničem PRODO - Domácí vodárna s frekvenčním měničem PRODO je kategorie e-shopu, která nabízí inovativní řešení pro zásobování domácnosti vodou. Díky frekvenčnímu měniči je možné regulovat tlak vody a tím i spotřebu energie. V nabídce najdete široký výběr vodárenských systémů různých velikostí a výkonů, které jsou vhodné pro rodinné domy i menší chaty.… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SDM24 s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 s frekvenčním měničem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3″ IPRO 1-27 s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 s frekvenčním měničem – RTS