EZH-12V Automat.IP-54

1 702 

Popis

Elektrodové zařízení EZH-12V slouží ke spínání nebo rozpínání elektrických obvodů v závislosti na výšce hladiny elektricky vodivé kapaliny, pokud tato nepůsobí agresivně na materiál elektrod ponořených v této kapalině. Používá se hlavně na sledování hladiny pitné a užitkové vody, k řízení čerpadla při odčerpávání vody ze studny a chrání čerpadlo proti chodu nasucho. Je vhodné použít při vrtaných a kopaných studní. Pracuje ve spojení s ponornými elektrodami EP 800.

Časté otázky

Cena za EZH-12V Automat.IP-54 je 1702 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S EZH-12V Automat.IP-54 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5182.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ovládací jednotky OEZ Slovakia - V této kategorii naleznete široký výběr ovládacích jednotek od společnosti OEZ Slovakia. Tyto jednotky jsou ideální pro řízení různých elektrických zařízení a umožňují snadné ovládání a kontrolu. Nabízíme různé typy ovládacích jednotek, které se liší svými funkcemi a vlastnostmi, aby vyhověly potřebám každého zákazníka. Vyberte si tu správnou ovládací jednotku… Podobné produkty: EP 800-elektroda/SI/