FERNOX TF1 Omega 1"

3 592 

Katalogové číslo: 116173 Kategorie:

Popis

Fernox TF1 Omega
Fernox TF1 Omega je vysoce výkonný utěsněný in-line systémový filtr, navržený pro instalaci v malých nebo omezených prostorách, snadno se instaluje a rychle a pohodlně se čistí. Během servisu není třeba demontovat jednotku nebo vyměňovat těsnící kroužky. Návrh filtru zajišťuje minimální tlakovou ztrátu a zároveň zachovává vysokou účinnost sběru nečistot.
Filtr je vyroben z vysoce pevné inženýrské mosazi, která je vhodná pro aplikace topných a chladicích systémů. Mosazné komponenty jsou poniklovány, aby se zvýšila trvanlivost a odolnost, což znamená, že filtr je kompatibilní s celou řadou glykolů a přísad používaných v systémech ústředního topení.
Funkce:
Fernox TF1 Omega využívá technologii Hydronic Particle Separation (HPS) a magnetickou filtraci k odstranění magnetických a nemagnetických nečistot ze systému.
Instalace:
Filtr lze instalovat na vertikální nebo horizontální potrubí v souladu se směrem proudu vyznačeným šipkou na rozdělovači. V ideálním případě by měl být filtr namontován na zpětném potrubí do kotle a může být nainstalován až do 45⁰ od vertikální polohy, pokud je prostor nebo výška hlavice omezena.

Časté otázky

Cena za FERNOX TF1 Omega 1" je 3592 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S FERNOX TF1 Omega 1" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 116173.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Magnetické filtry fernox - V této kategorii naleznete magnetické filtry Fernox, které jsou navrženy pro ochranu vašeho topení před nečistotami a usazeninami. Tyto filtry pomáhají zachytit kovové částice, které by mohly poškodit váš systém a prodlužují tak životnost vašeho topení. Vyberte si z naší široké nabídky a zajistěte si bezproblémový provoz vašeho topení. Podobné produkty: FERNOX TF1 Delta Filter 2", FERNOX TF1 Omega Filter 3/4", FERNOX TF1 Omega Filter 1", Total Filtr Compact 3/4"