Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V

16 524 

Popis

Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V pracuje v jedinečném systému bez nutnosti připojení přídavné tlakové nádoby.
Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V ovládá čerpadlo pomocí jednoduchého systému displejů a tlačítek. Mimo jiné je zajištěn proti přehřátí, při nedostatku vody (ochrana proti běhu nasucho) a včas vypne čerpadlo tak, aby nedošlo k žádnému poškození motoru čerpadla. Ideální využití frekvenčního měniče je při celoročním zapojení domu, kombinovaném provozu či rozsáhlejší automatické závlaze, kde je požadován nejvyšší komfort.
Frekvenční měnič zajišťuje nejlepší způsob pro regulaci ponorného nebo povrchového čerpadla. Reguluje výkon čerpadla v závislosti na nastaveném tlaku a požadovaném průtoku. Ne vždy je potřebný maximální výkon čerpadla a tak na rozdíl od jiných tlakových jednotek sepne čerpadlo na výkon, který je potřebný pro udržení aktuálního – požadovaného tlaku. Díky takové regulaci šetříte nejen elektrickou energii, ale také životnost samotného čerpadla či spotřebičů v domácnosti, které tak netrpí výkyvy tlaku, například myčka nádobí, pračka atp.
Celé ovládání frekvenčního měniče spočívá v prvotním nastavení hodnot při prvním startu celého zařízení. Tyto hodnoty neztratíte ani při výpadku elektřiny či případné poruchy. Stačí nastavit odběr čerpadla, požadovaný tlak při provozu a spínací tlak (pro sepnutí) čerpadla. O ostatní se frekvenční měnič postará sám.
Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,8A 1,1kW musí být kvůli průtokové klapce montován vždy ve vertikální ose vůči přívodu a vývodu.

Technické parametry:

Maximální výkon čerpadla:
     1,1 kW

Maximální napětí:
     8,5 A

Zapínací tlak:
     1 – 11 Bar

Vypínací tlak:
     2 – 12 Bar

Krytí:
     IP65

Manometr (digitální):
     áno 

Zpětná klapka:
     áno

Ochrana proti běhu nasucho:
     áno

Opakovaný start:
     áno

Maximální teplota okolí:
     60 °C

Minimální průtok:
     1l / min.

Časté otázky

Cena za Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V je 16524 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38067.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ovládací jednotky Watertech - Error #:Bad gateway. Podobné produkty: Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V