HYDRA 7" RAINMASTER TRIO 1" RLH + FA + CB / EC

3 638 

Popis

Hydra Rainmaster RLH Trio
Samočisticí jednotka pro úpravu vody, která umožňuje dosáhnout vysoké úrovně čištění vody použitím samočisticího filtru s filtrací 90 mikronů. Také dodatečnou filtraci 25 mikronů a konečnou úpravu vody aktivním uhlím s filtrací 10 mikronů, které dokáže odstranit zápach a zabarvení vody.
Tato jednotka je určena k úpravě dešťové vody, která není vhodná pro užitkové účely, ale lze ji použít i k filtraci vody ze studny nebo sběrné nádrže. Použité materiály jsou vhodné pro použití s pitnou vodou, ale NEJSOU zdrojem pitné vody.
Čištění
Samočisticí filtry HYDRA se vyznačují protiproudým systémem čištění pro účinné odstraňování usazenin z povrchu vložky. Když je filtrační vložka zanesená, vyčistí se jednoduše otevřením ventilu ve spodní části těla filtru. Při této operaci se ve filtru vytvoří podtlak, který zatlačí vložku směrem dolů, čímž se automaticky obrátí tok vody z vložky.
Pozor, samočištění vložky pomocí podtlaku je možné pouze při minimálním tlaku vody 1,8 bar.
Filtrační vložky

RLH: 90 mikronů, polyester (filtruje nečistoty a usazeniny)
FA: 25 mikronů, navinuté polypropylenové vlákno (filtruje písek, nečistoty a jiné usazeniny)
CB/EC: 10 mikronů, aktivní uhloví blok (filtruje bakterie a prvoky)

Obsah balení

Filtr
Filtrační vložky
Klíč
Nástěnný držák se šrouby
Vystřeďovací kroužek vložky
Vypouštěcí ventil

Časté otázky

Cena za HYDRA 7" RAINMASTER TRIO 1" RLH + FA + CB / EC je 3638 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S HYDRA 7" RAINMASTER TRIO 1" RLH + FA + CB / EC si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9549.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry 7" HYDRA Atlas Filtri - V této kategorii najdete vodní filtry 7" HYDRA od výrobce Atlas Filtri. Tyto filtry jsou ideální pro čištění vody a odstraňují nečistoty, bakterie a další nežádoucí látky. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte čistou a zdravou vodu přímo z vodovodního kohoutku. Podobné produkty: HYDRA 7" RAINMASTER DUO RLH připojení 1", HYDRA 7" RLH DUO připojení 1", HYDRA 7 "RLH 90mcr připojení 1", HYDRA 7" RAH 90mcr připojení 1"