Kalový set – ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s hadicí 30m

6 230 

Popis

Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 750 s drtičem je určeno pro čerpání znečištěných vod, kalů, splašků, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zaplavených sklepů. Uplatnění také nalezne při vyčerpávání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky a bazény.
Maximální teplota čerpací kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.
Kalový set – ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s hadicí 30m obsahuje:

ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s drtičem
kalová hadice 2 "(30m 1x bal.) S koncovkami" C "
spojka na kalovou hadici s vnějším závitem 

Časté otázky

Cena za Kalový set – ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s hadicí 30m je 6230 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kalový set – ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s hadicí 30m si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39061.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalové čerpadla s drtičem na žumpu a septik IBO - V této kategorii naleznete široký výběr kvalitních kalových čerpadel s drtičem na žumpu a septik od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla se snadno instalují a umožňují efektivní čerpání a drcení kalů a odpadních vod. Jsou ideální pro použití v domácnostech, chatách, rekreačních objektech a dalších místech, kde je potřeba spolehlivě… Podobné produkty: Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 1100 s hadicí 20m, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQF 750 s hadicí 20m, Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 1100 s drtičem, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 750 s hadicí 30m