Oběhové čerpadlo Grundfos MAGNA3 100-40F PN10

57 689 

Popis

Řada MAGNA3 zahrnuje širokou řadu malých, středních a velkých oběhových čerpadel určených k vytápění, klimatizaci a chlazení ve větších budovách a průmyslových objektech.
MAGNA3 je nejnovějším členem řady úsporných a vysoce kvalitních oběhových čerpadel Grundfos, které navazuje na úspěšnou a prověřenou technologii řady MAGNA.
S MAGNA3 si nemusíte dělat starosti s nastavením provozního režimu čerpadla. Čerpadlo stačí instalovat a ponechat tovární nastavení AUTOADAPT.
Díky funkci AUTOADAPT čerpadlo MAGNA3 automaticky analyzuje požadavky otopné soustavy a přizpůsobuje svůj provoz těmto požadavkům. S každou změnou podmínek čerpadlo změní svůj provozní bod. Výsledkem je optimální komfort s minimální spotřebou energie.
Čerpadla MAGNA3 jsou extrémně spolehlivá, flexibilní a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Mohou bezdrátově komunikovat pomocí IR a umožňují externí řízení a monitorování pomocí přídavných komunikačních modulů.

Použití:
Systémy s kolísavým průtokem mediaTopné soustavyKlimatizační a chladící soustavySystémy cirkulace teplé (užitkové) vodySoustavy tepelných čerpadel se zdrojem v zemiSoustavy solárního vytápění

Vybavení a výhody :
AUTOADAPT – čerpadlo automaticky přizpůsobí pracovní režim potřebám systému, čímž se stává maximálně úspornýmFLOWADAPT a FLOWLIMITŘízení od proporcionálního tlakuŘízení od konstantního tlakuŘízení od konstantní teplotyProvoz podle konstantní křivkyProvoz podle Max. nebo min. křivkyAutomatický noční redukovaný provozBez nutnosti externí ochrany motoruTepelně izolační kryty pro čerpadla v otopných soustavách s jednou dopravní výškouVelké rozpětí teplot, při kterých teplota kapaliny a teplota prostředí jsou navzájem nezávislé.Nízká energetická spotřeba, všechna čerpadla MAGNA3 splňují požadavky EuP 2015Funkce AUTOADAPT zajišťuje úsporu energieZabudovaný snímač diferenčního tlaku a teplotyJednoduchá instalaceBezúdržbovost a dlouhá životnostRozšířené uživatelské rozhraní s displejem TFTOvládací panel s jednoduchými tlačítky vyrobenými z kvalitního silikonuHistorie pracovního deníkuSnadná optimalizace soustavyFunkce více čerpadelExterní regulace a monitorování pomocí přídavných modulů

Časté otázky

Cena za Oběhové čerpadlo Grundfos MAGNA3 100-40F PN10 je 57689 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Oběhové čerpadlo Grundfos MAGNA3 100-40F PN10 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 20808.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Grundfos Magna GRUNDFOS s.r.o. - Kategorie Grundfos Magna GRUNDFOS s.r.o. nabízí širokou škálu čerpadel a dalších technologií pro vytápění, chlazení a vodovodní systémy. Produkty jsou vyrobeny s vysokou kvalitou a spolehlivostí, což zajišťuje efektivní provoz a úsporu energie.


Oběhové čerpadlo k bojleru - V této kategorii najdete oběhová čerpadla určená k použití s bojlery. Tyto čerpadla pomáhají zajistit rovnoměrné rozložení tepla a zlepšit efektivitu vašeho systému ohřevu vody. Vyberte si z naší široké nabídky čerpadel a zlepšete výkon vašeho bojleru dnes! Podobné produkty: Oběhové čerpadlo OHI 25-40/130, Oběhové čerpadlo OHI 25-60/180, Oběhové čerpadlo OHI 25-60/130, Oběhové čerpadlo OHI 15-60/130