Ovládací kondenzátorová skříňka 0,75 kW. Kondenzátor 35 µF. Pojistka 8A

953 

Katalogové číslo: 118196 Kategorie:

Popis

Ovládacia skrinka sa používa na spúšťanie jednofázových motorov s napájaním 230 V ~ / 50 Hz. Je určená pre motory s výkonom 0,75 kW.  

Zabudované funkcie a parametre kondenzátorovej skrinky 

Vstavaný rozbehový kondenzátor 35 µF
Tepelná poistka 8A
Tepelná ochrana pred preťažením
Kábel zakončený vidlicou  

Skrinka je vyrobená z plastu a je vybavená vypínačom. 

Časté otázky

Cena za Ovládací kondenzátorová skříňka 0,75 kW. Kondenzátor 35 µF. Pojistka 8A je 953 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ovládací kondenzátorová skříňka 0,75 kW. Kondenzátor 35 µF. Pojistka 8A si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 118196.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ovládací jednotky IBO - V této kategorii najdete široký výběr ovládacích jednotek IBO pro různé aplikace a potřeby. Tyto jednotky jsou navrženy s ohledem na jednoduchost a spolehlivost, aby zajistily pohodlné a efektivní ovládání vašich zařízení. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte kvalitní ovládací jednotky IBO za výhodné ceny. Podobné produkty: Ovládací kondenzátorová skříňka 1,5 kW. Kondenzátor 55 µF. Pojistka 14A, Řídící jednotka BRIO PC-59 s manometrem, Ovládací kondenzátorová skříňka 1,1 kW. Kondenzátor 45 µF. Pojistka 12A, Řídící jednotka PC-16 s manometrem