Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg

469 

Popis

Náhradní náplň polyfosfátové krystaly 0.5 kg balení.
Náplň do filtru proti vodnímu kameni a na změkčení vody.
Krystaly lze použít i pro pitnou vodu za předpokladu použití staršího modelu filtru DOSAPROP nebo filtru s dávkováním (tryskou) rozpuštěného roztoku do hlavního proudu vody.
Polyfosfáty snášejí teplotu max. 35 °C, při vyšší teplotě nad 75 °C ztrácí účinnost nebo je možnost vzniku sraženin. Životnost krystalů polyfosfátů při běžném používání je cca 6 měsíců. Po uplynutí doby je nutné náplň vyměnit. V případě úbytku krystalů polyfosfátů na 50% před uplynutím 6 měsíců stačí polyfosfáty pouze doplnit.

Časté otázky

Cena za Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg je 469 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17023.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Náhradní náplně a příslušenství k vodním filtrům Atlas Filtri - V této kategorii naleznete široký výběr náhradních náplní a příslušenství k vodním filtrům Atlas Filtri. Nabízíme kvalitní produkty, které zajistí čistou a zdravou vodu pro vaše domácnosti. Vyberte si z naší nabídky a užijte si vodu plnou chuti a bez nečistot. Podobné produkty: Držák "S" k filtru 3P (modrý), Klíč filtru SX, Hlavice filtru SX připojení 1", O-kroužek, těsnění k filtrům 3P Medium, Junior, Senior a Master