Ponorné čerpadlo 3,5" AQUA PRO 3-011 – RTS

8 197 

Katalogové číslo: 113236 Kategorie:

Popis

Vícestupňové ponorné čerpadlo 3,5″ AQUA PRO 3-011 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Toto ponorné čerpadlo s plovoucími oběžnými koly lze použít i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Je také vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3,5″ AQUA PRO 3-011 je od motoru oddělená (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (která se realizuje u nás v servisním centru) nemusí být nákladná a je především rychlá, což je při případné poruše velkou výhodou. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo 3,5″ AQUA PRO 3-011 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Ponorné čerpadlo 3,5 AQUA PRO je profesionální verzí již tak velmi úspěšného typu 3,5 SDM.
Profesionální čerpadla řady AQUA PRO lze používat i v nepřetržitém provozu (24/7) což je také velkou výhodou oproti hobby čerpadlům, nebo ponorným čerpadlům, která se používají hlavně pro domácí použití. Konstrukčně jsou čerpadla AQUA PRO vyrobena tak, aby zvládala čerpat vodu z nestandardně hlubokých studní, nebo vrtů ( až 150m ) a aby dodávala potřebné množství vody spolehlivě a dlouhodobě.
Použité materiály:

Sací/výtlačný nátrubek: AISI 304
Plášť: nerezová ocel AISI 304
Hřídel a rotor: nerezová ocel AISI 304
Oběžné kolo: Technologicky vylepšený čerpadlářský noryl
Mechanická ucpávka: Keramika/Sic/NBR
Difuzor: Zesílený polykarbonát
Ložiska: NSK

Provozní podmínky:

Maximální teplota kapaliny: 35°C
Maximální teplota prostředí: 35°C
Třída izolace: F
Pracovní režim – přerušovaný a/nebo nepřetržitý
Bezpečnost – IP68
Maximální počet zapnutí za 1 hod.: 30
Motor: chlazený olejem
Otáčky motoru: 2850RMP

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo 3,5" AQUA PRO 3-011 – RTS je 8197 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo 3,5" AQUA PRO 3-011 – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 113236.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu PRODO - V této kategorii najdete širokou nabídku ponorných čerpadel na vodu od značky PRODO. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z bazénů, studní, či jiných vodních zdrojů. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, aby vyhovovaly vašim potřebám. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 16/030S – RTS, Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 20-125 – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 8/030T – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 6/030S – RTS