Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem 400V

10 574 

Popis

Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem je určeno k čerpání surové odpadní vody, kalu nebo jinak silně znečištěné vody. Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem je vybaveno vysoce efektivní řezačkou-drtičem, aby zvládlo většinu předmětů, které se mohou nacházet v surové odpadní vodě.
Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem je vhodné pro pevné instalace v městských čerpacích stanicích, v objektech v domácnostech a také v zemědělství.
Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem má jedinečné, vysoce efektivní řezací zařízení z nerezové oceli. Konstrukce řezacího zařízení na tomto čerpadle zajišťuje řezání nasávaných předmětů bez nebezpečí ucpání čerpadla.
Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem montujeme do různých přečerpávacích kanalizačních šachet.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou proti přetížení motoru.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem 400V je 10574 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem 400V si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40105.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalové čerpadla s drtičem na žumpu a septik IBO - V této kategorii naleznete široký výběr kvalitních kalových čerpadel s drtičem na žumpu a septik od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla se snadno instalují a umožňují efektivní čerpání a drcení kalů a odpadních vod. Jsou ideální pro použití v domácnostech, chatách, rekreačních objektech a dalších místech, kde je potřeba spolehlivě… Podobné produkty: Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 1100 s hadicí 30m, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQF 1100 s hadicí 20m, Ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s drtičem, Ponorné kalové čerpadlo WQI 15-7-1,1 s drtičem a hadicí 30m