Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional

8 885 

Popis

Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional  je určeno pro profesionální použití. 
Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional  je navrženo tak, aby pracovalo v náročných podmínkách.
Čerpadla IBO PROFI mohou být použity na vypouštění zaplavených místností, drenážních příkopů, mimořádně výkopů, studní a kanalizačních šachet. Tato čerpadla se úspěšně používají i v čerpacích stanicích.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou proti přetížení motoru.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional je 8885 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38780.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné drenážne čerpadlo SWQ 1100, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo MAGNUM 2900 s hadicí 30m, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 900, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQX 250 s 1" hadicí 20m