Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 7500 (400V) s řezacím nožem

38 501 

Popis

Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 7500 (400V) s řezacím nožem do septiků a přečerpávacích šachet.
Řada ponorných čerpadel z litiny s drtícím systémem pro profesionální řešení. Čerpadla jsou vybaveny závitovými přírubami, které jsou přizpůsobeny pro připojení potrubí nebo rychlospojky a adaptéry umožňující připojení výtlačné hadice.
Použití:
Čerpadla jsou vhodné pro pevné instalace v městských čerpacích stanicích, v objektech či domácnostech. V zemědělské aplikaci se vypořádá i při čerpání hnojiva. ZWQ 7500 má jedinečný, vysoce efektivní řezací nůž z nerezové oceli. Konstrukce drtiče zajišťuje rozřezání předmětů bez nebezpečí ucpání čerpadla.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 7500 (400V) s řezacím nožem je 38501 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 7500 (400V) s řezacím nožem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39249.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem IBO - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od renomované značky IBO. Tyto čerpadla jsou určena pro čerpání kalových vod s pevnými částicemi a díky svému řezacímu noži dokážou snadno rozdrtit i větší nečistoty. Vyberte si z naší nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaši domácnost nebo průmyslové… Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 4000 (400V) s řezacím nožem, Kalový set – Ponorné kalové čerpadlo WQV 7-12-1,1 s drtičem a hadicí 20m, Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 5500 (400V) s řezacím nožem, Kalový set – Ponorné kalové čerpadlo WQV 7-18-2,2 s drtičem a hadicí 20m