Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 0,45

7 456 

Popis

Ponorné drenážní čerpadlo KBFU je určeno pro profesionální drenážní práce. Používá se především ve stavebnictví na odvodňování výkopů. Je vhodné pro čerpání vody i s velkým obsahem písku.
Díky krytu v podobě chladícího pláště může drenážní čerpadlo 50 KBFU – 0,45 pracovat / čerpat i když je pouze částečně zanořené. Velkou výhodou drenážního čerpadla 50 KBFU – 0,45 je také pevná a masivní konstrukce.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 0,45 je 7456 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 0,45 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39256.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo SWQ 180, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional, Ponorné kalové čerpadlo WQX 1100, Ponorné kalové drenážní čerpadlo IP 400