Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400

1 324 

Popis

Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400 slouží k odčerpávání vody ze zatopených prostor. Čerpadlo se používá v různých oblastech v závislosti na čerpání čisté nebo znečištěné vody zejména v domácnosti. Max. propustnost pevných částic 5 mm.
Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400 je vybaveno vestavěnou tepelnou ochranou pro případ přehřátí. Čerpadlo má zabudovaný elektronický plovák, který ho umožňuje umístit do úzkých nebo těžko přístupných míst. Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400 může pracovat i v automatickém režimu.
Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400  má dvě funkce: automatické a manuální ovládání.
V automatickém režimu elektronický plovák zapne čerpadlo, když hladina kapaliny stoupá a dosahuje výšky 15 cm od základny. Po odčerpání kapaliny elektronický plovák automaticky vypne čerpadlo, když je hladina kapaliny ve výšce 6 cm od spodní části čerpadla.
Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400 může pracovat i v ne automatickém režimu. Tehdy, však uživatel musí kontrolovat hladinu sám a po odčerpání čerpadlo manuálně vypnout.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400 je 1324 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38069.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo MAGNUM 3750, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 1,5, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 750 INOX, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 900 INOX