Pozinkovaná tlaková nádoba HVP 500L s vodoznakem 6 bar

27 098 

Popis

Tlakové pozinkované nádoby HVP jsou používány hlavně jako zásobníky na čerpanou vodu v domácích vodárnách, průmyslových nebo přečerpávacích stanicích. Tyto nádoby jsou kvalitně žárově pozinkované zevnitř i zvenku, což prodlužuje jejich životnost a zlepšuje i vzhled produktu. Životnost tlakové nádoby taktéž zvyšuje i nepřítomnost pryžového vaku.
Pozinkované nádoby jsou vhodné pro všechny typy čerpadel, musí však splňovat jejich předepsané konstrukční parametry (objem + maximální pracovní přetlak).
Použití:
Tlakové nádoby HVP zabezpečují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studny. Udržují zásobu vody pro okamžitou potřebu a tím prodlužují životnost čerpadla. Pozinkované nádoby jsou vhodné i pro použití v průmyslových budovách a všude tam, kde je třeba udržovat zásobu vody pro okamžitou potřebu.
Výhody:
Tlakové nádoby HVP jsou s vodoznakem, tím pádem máte okamžitý přehled o max / min objemu v tlakové nádobě.
Všechny materiály v pozinkovaných tlakových nádobách, které jsou v kontaktu s vodou, jsou vhodné pro styk s pitnou vodou. Pozinkované nádoby HVP kladně ovlivňují i ​​životnost čerpadla.

Časté otázky

Cena za Pozinkovaná tlaková nádoba HVP 500L s vodoznakem 6 bar je 27098 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pozinkovaná tlaková nádoba HVP 500L s vodoznakem 6 bar si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22654.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vertikální pozinkované tlakové nádoby Centrometal - Error #:That model is currently overloaded with other requests. You can retry your request, or contact us through our help center at help.openai.com if the error persists. (Please include the request ID 6f77514251ab5d37a8a2739e9d6b42ac in your message.) Podobné produkty: Pozinkovaná tlaková nádoba HVP 1000L s vodoznakem 8bar, Pozinkovaná tlaková nádoba HVP 1500L s vodoznakem 10bar