Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1000

24 296 

Katalogové číslo: 42245 Kategorie:

Popis

Čerpací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 je vodotěsná, plně vybavená malá čerpací stanice určená pro čerpání splaškových odpadních vod a kalů.
Tato přečerpávací kanalizační šachta se používá zejména tam, kde není možné gravitační připojení na veřejnou kanalizační síť, tedy je třeba překonat výškový rozdíl od vtoku až do kanalizační sítě.
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 umožňuje odvádění odpadních, případně drenážních vod z odlehlých míst jako jsou například:

samostatně stojící obytné budovy a sídlištní celky
průmyslové a chemické provozy
rekreační střediska

Rozdíl mezi šachtami, které máme v nabídce, je hlavně v ponorném kalovém čerpadle, které je v přečerpávací šachtě použito. Hodnoty, výkon a ostatní parametry čerpadla naleznete pokud kliknete na link, který je uveden níže v tomto textu a informuje o čerpadle, které je použito v šachtě.
V šachtě je použito: Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem.
Díky tomu, že v šachtě KOMPAKT MAX 1600 je použito čerpadlo s velkým výkonem, hlavně co se týče výtlaku, hodí se tato přečerpávací šachta hlavně tam, kde je potřeba čerpat vodu na delší vzdálenost. Také pokud se nárazově či dlouhodobě na místě zdržuje vícečetná skupina lidí, například 6 – 10 lidí a více.
Vlastnosti a výhody:

jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost – snadná přeprava a montáž
kompletní vybavení – nejsou zapotřebí žádné dodatečné úpravy
samonosná konstrukce – není třeba šachtu obetonovat (s výjimkou nízké hladiny spodních vod)
polyepropylen – záruka mimořádné chemické a mechanické odolnosti a také dlouhé životnosti
vstup: DN 110mm (vstup lze upravit na DN 125 nebo DN 160 a v tomto případě je třeba tuto informaci uvést do poznámky při objednávání)
výstup: DN 50mm
vstupní komín do šachty: DN 600mm

K zakoupení tohoto produktu – Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 si můžete objednat se slevou až 50% – Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem, které můžete použít například při servisním čištění šachty. Máte-li o tuto možnost zájem, je to třeba uvést do poznámky v objednávce – objednávka vám bude následně přepracována.
Umístění čerpací šachty:
Přečerpávací kanalizační Šachta KOMPAKT MAX 1600 je standardně dodávána s plastovým víkem, které nesmí být zatěžováno pravidelnou chůzí ani průjezdem. V případě této instalace musí být zabráněno vstupu na víko (např. odnímatelnou betonovou deskou či oplocením prostoru šachty).
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 obsahuje:

Přečerpávací kanalizační šachta (výška 1600 mm)
Ponorné kalové čerpadlo - Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem
na čerpadlo připojen soubor armatur se zpětným kulovým ventilem

Časté otázky

Cena za Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1000 je 24296 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1000 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 42245.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přečerpávací kanalizační šachty PRODO - V této kategorii naleznete široký výběr přečerpávacích kanalizačních šachet PRODO. Tyto šachty jsou ideálním řešením pro odvádění odpadních vod z vašeho domu či firmy. Díky kvalitnímu materiálu jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a zaručují bezproblémový provoz. Navíc vám nabízíme různé velikosti a provedení, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. Vyberte si… Podobné produkty: Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1300, Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1300, Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300×1200