Ruční čerpadlo, pumpa sudová KS-25

1 248 

Popis

Ruční čerpadla KS a KSW umožňují vyprazdňování nádrží a sudů různých druhů kapalin: nekorozivní, například nafta, balíky, motorový olej SAE 5 W – SAE 50, převodový olej SAE 75 W – SAE 90, topný olej, strojní olej.
Z důvodu nedostatečné odolnosti proti korozi, možnosti poškození těsnění, blokování, nepoužívejte čerpadlo na: alkálie, kyseliny, oktanty, laky, barvy, motorový benzin, rozpouštědla, čerstvou a slanou vodu, výbušné, hořlavé, alkalické a jiné chemikálie. Čerpadla fungují dobře v zemědělství nebo v autoservisech.
Čerpadlo má litinové těleso, sací potrubí bylo vyrobeno z hliníku.

Časté otázky

Cena za Ruční čerpadlo, pumpa sudová KS-25 je 1248 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ruční čerpadlo, pumpa sudová KS-25 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1311.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Omnigena - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump značky Omnigena. Tyto výkonné a spolehlivé nástroje jsou ideální pro přečerpávání vody, paliv a dalších tekutin v různých situacích. Vyberte si z naší nabídky a získejte kvalitní a efektivní ruční čerpadlo či pumpu za skvělou cenu. Podobné produkty: Ruční pumpa, čerpadlo NP 75, Ruční pumpa, čerpadlo NP 75 Nostalgie