Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS)

3 177 

Popis

extra ⭐197.73

Tato zvýhodněná sada obsahuje:

1x 10″ filtr senior duo 1″
1x klíč k filtru
1+1x vymezovací kroužky k vložkám do filtru
1x držák k filtru Duplex
1x vložka mechanická RL 10 SX 50mcr
1x vložka 10″ SX HA SILIPHOS
2x kulový ventil 1″ MF, P
2x přechod na PE 32×1″ ZV

Popis Filtru SENIOR 10″ DUO:
Filtr SENIOR 10″ DUO se používá k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX.
Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není tedy vhodná pro pitnou vodu. Pro pitnou vodu je třeba použít filtr ATLAS DOSAPROP.
Domácí použití: filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití: před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické informace:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota:  45°C
Minimální teplota vody:  4ºC
Nádoba:  PET
Hlava filtru:  PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm:  233 x 122 x 107

Popis filtrační vložky 10″ RL – SX:
Filtrační vložka RL-SX omyvatelná je vyrobena z polypropylenu a polyesterové filtrační sítě 50 mcr. Vložka je vhodná k zachycení mechanických nečistot.

Filtr s RL vložkou se používá:

na vstupním potrubí do objektu
před jednotlivý spotřebič
jako ochrana filtračních vložek s jemnější filtrací

Proplachovatelná, tzn. znovupoužitelná vložka pro zachycení mechanických nečistot větších než 50 mcr se používá jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).
Životnost filtrační vložky je 24 měsíců, promývat je třeba každé tři měsíce.
Montáž:

do potrubí pro hlavní přívod vody
před nebo za čerpadlo
kdekoli, kde je nutná filtrace částeček menších než 50 mcr.

Technické informace:

Max. teplota:  45ºC
Max. průtok (l/h):  2500
Rozměry (mm):  250 x 70 x 30
Výrobce:  ATLAS Filtri, Taliansko

Popis filtrační vložky 10″ SX HA SILIPHOS:
Filtrační vložka HA se Siliphosem je směs fosfátů a polyfosfátů s obsahem křemičitanů ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korodování kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje přístupu kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi.
Schválen pro styk s pitnou vodou.
Max. průtok l/h:  1 500
Filtrační vložka naplněná 700g SILIPHOSEM – vhodná do všech filtrů velikosti 10″.

Časté otázky

Cena za Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) je 3177 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 114292.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší domácí vodárna - V této kategorii naleznete široký výběr nejlepších domácích vodáren, které vám umožní mít vždy kvalitní a čistou vodu přímo z vašeho vodovodu. Nabízíme vám moderní a spolehlivé vodárny od nejlepších výrobců, které splňují veškeré normy a standardy pro zdravotně nezávadnou vodu. Vyberte si tu správnou vodárnu pro vaše potřeby a… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 16/030S – RTS, Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot a vodního kamene (QA CF-SX), Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-150 – RTS, Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-125 – RTS

Zvýhodněné sety filtrů PRODO - V této kategorii najdete zvýhodněné sety filtrů PRODO, které vám umožní efektivní čištění vzduchu, vody nebo oleje. Sety obsahují více filtrů, které spolu dokonale spolupracují a zajišťují maximální účinnost. Vyberte si ten správný set filtrů a ušetřete peníze i čas. Podobné produkty: Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, redukce železa a manganu ( FE SX), Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Filtraci železa a manganu (FE), Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO), Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Snížení dusičnanů ve vodě (QA 10 AF-SX).