Samonasávací čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím

2 736 

Popis

Odstředivé horizontální čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím slouží pro zásobování rodinných domů čistou vodou ze studní, kde sací výška nepřesahuje 8m.
Použití Čerpadla JSW 100 s příslušenstvím:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
ve spojení s tlakovým spínačem a tlakovou nádobou jako domácí vodárna

Výhody Čerpadla JSW 100 s příslušenstvím:

spolehlivost
jednoduchá obsluha
výborný poměr cena – výkon

Technické parametry:

Výtlak čerpadla (m):  45
Maximální průtok (l/min.): 65
Příkon čerpadla (kW): 1,1
Připojení potrubí:  1 "
Maximální tlak: 4,5 bar

Samonasávací čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím obsahuje:

tlakový spínač
manometr
spojovací armaturu OT5

Velkou výhodou pro zákazníka je, že samonasávací čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím dokážeme hned napojit na tlakovou nádobu a tím dostaneme funkční domácí vodárnu.

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím je 2736 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo JSW 100 s příslušenstvím si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40066.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu IBO - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo MH PRO 120/65 s příslušenstvím, Odstředivé čerpadlo CPM 26 INOX, Samonasávací čerpadlo DP 370 s Venturiho trubicí, Samonasávací čerpadlo WZI 250 s príslušenstvom

Samonasávací čerpadla s výtlakem 45-49 m IBO - V této kategorii naleznete samonasávací čerpadla značky IBO s výtlakem 45-49 metrů. Tyto čerpadla jsou ideální pro přečerpávání vody z nádrží, studní a dalších zdrojů. Díky svému výkonu a kvalitě jsou vhodná pro domácí i profesionální použití. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo za skvělou cenu. Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo JSW 150, Samonasávací čerpadlo MH 1800 inox, Samonasávací čerpadlo JSW 150 s príslušenstvím, Samonasávací čerpadlo AJ 50/60