Set STANDARD II, pracovní válec PV 75

15 870 

Popis

extra ⭐93.88

Set STANDARD II, pracovní válec PV 75
Ruční stojanová čerpadla STANDARD s vysokým výtokovým stojanem jsou určena k čerpání užitkové vody o max. teplotě 40°C bez mechanických příměsí. Pomocí pracovního válce lze čerpat vodu z hloubek od 4 do 30m. Pumpa je v barvě zelené nebo modré.
Set obsahuje:

Ruční čerpadlo STANDARD II
Pracovní válec PV 75
Táhlo k ruční pumpě STANDARD II
Odvodňovací zařízení STANDARD
Připevňovací spona STANDARD II + klínky

2. Pracovní válec PV 75:
Pracovní válce jsou hlavní součástí zařízení do hloubek pro stojanová čerpadla STANDARD. Uvnitř válce je uložen pracovní píst s manžetou a ventilem. Mezi tělesem válce a přírubou je zpětná klapka. V závislosti na druhu a hloubce studny se zvolí odpovídající typ pracovního válce: Hloubka studny 2-15m prac.válec Ø 90mm, 16-22m prac.válec Ø 75mm, 23-30m prac.válec Ø 65mm.
3. Táhlo k ruční pumpě STANDARD II:
Táhlo slouží ke spojení pracovního válce a ruční pumpy Standard. Bez něj nelze pumpu Standard zprovoznit. Osazuje se osově ve středu výtlačného potrubí, mezi pracovním válcem a ruční pumpou.

Délka: 2m
Doporučujeme instalovat v pozinkovaném, ocelovém potrubí.

4. Odvodňovací zařízení STANDARD:
Odvodňovací zařízení STANDARD slouží k odvodnění pumpy STANDARD II.
Má za úkol spustit vodu z tělesa pumpy aby při mrazu pumpa nepukla. Instaluje se pod úroveň země. Těsně pod těleso pumpy STANDARD.

Časté otázky

Cena za Set STANDARD II, pracovní válec PV 75 je 15870 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Set STANDARD II, pracovní válec PV 75 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 112417.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Set STANDARD II, pracovní válec PV 65, Pracovní válec PV 65, Narážecí hrot 6/4", Pumpa STANDARD T