Tlaková nádoba AQUASYSTEM 100l, vertikální – stojatá

7 445 

Katalogové číslo: 1322 Kategorie:

Popis

Tlaková nádoba Aquapress 100l slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací tlakové stanice, či průmyslové stanice.
Tato tlaková nádoba může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby – 10 bar. Tlaková nádoba obsahuje pryžový (gumový) vak. Plnicí tlak dusíku z výroby je 2 bar.
V současné době pro dané instalace výrazně převažuje použití tlakových nádob s gumovým vakem. Pro jeden rodinný dům (RD) se čtyřčlennou rodinou se doporučuje instalace takové nádoby s minimálním objemem 80 L. Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení. Tlakové nádoby s gumovým vakem vyžadují kontrolu plnicího plynu (vzduchu) cca. 1x / za 6 měsíců.
K tlakové nádobě přikládáme návod k použití a záruční list.

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba AQUASYSTEM 100l, vertikální – stojatá je 7445 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba AQUASYSTEM 100l, vertikální – stojatá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1322.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 100l Aquasystem S.R.L. - Podobné produkty: Tlaková nádoba AQUASYSTEM TN 100l, horizontálna – ležatá