Tlaková nádoba AQUASYSTEM 200l,vertikální – stojatá

12 586 

Katalogové číslo: 1324 Kategorie:

Popis

Tlaková nádoba AQUAPRESS 200l slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, průmyslové stanice apod.
Vlastnosti tlakové nádoby AQUAPRESS 200l:

Může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby 10 bar
Tlaková nádoba obsahuje pryžový (gumový) vak
Plnicí tlak dusíku z výroby je 2 bar

K tlakové nádobě přikládáme návod k použití a záruční list.
V současné době výrazně pro dané instalace převažuje použití tlakových nádob s gumovým vakem. Pro jeden rodinný dům (RD) se čtyřčlennou rodinou se doporučuje instalace takové nádoby s minimálním objemem 80 L.Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení. Tlakové nádoby s gumovým vakem vyžadují kontrolu plnicího plynu (vzduchu) cca. 1x / za 6 měsíců.
 
 

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba AQUASYSTEM 200l,vertikální – stojatá je 12586 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba AQUASYSTEM 200l,vertikální – stojatá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1324.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 200l Aquasystem S.R.L. -