Tlaková nádoba AQUASYSTEM 50l, vertikální – stojatá

2 863 

Katalogové číslo: 1319 Kategorie:

Popis

Tlaková nádoba Aquasystem 50l slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, průmyslové stanice apod.
Vlastnosti tlakové nádoby AQUAPRESS TN 50l:

Může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby, 10 bar
Tlaková nádoba obsahuje pryžový (gumový) vak
Plnicí tlak dusíku z výroby je 2 bar
V současné době výrazně pro dané instalace převažuje použití tlakových nádob s gumovým vakem. Pro jeden rodinný dům (RD) se čtyřčlennou rodinou se doporučuje instalace takové nádoby s minimálním objemem 80 L.Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.

K tlakové nádobě přikládáme návod k použití a záruční list. V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení. Tlakové nádoby s gumovým vakem vyžadují kontrolu plnicího plynu (vzduchu) cca. 1x / za 6 měsíců.

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba AQUASYSTEM 50l, vertikální – stojatá je 2863 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba AQUASYSTEM 50l, vertikální – stojatá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1319.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 50l Aquasystem S.R.L. - Podobné produkty: Tlaková nádoba AQUASYSTEM TN 50l, horizontálna – ležatá