Tlaková nádoba AQUASYSTEM 80l, vertikální – stojatá

4 907 

Katalogové číslo: 1321 Kategorie:

Popis

Tlaková nádoba Aquasystem TN 80l slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice a průmyslové stanice.
Vlastnosti tlakové nádoby AQUAPRESS 80l:

Může být přiřazena ke všem typům čerpadel, která nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby 10 bar.
Tlaková nádoba obsahuje pryžový (gumový) vak.
Plnicí tlak dusíku z výroby je 2 bar.

V současné době výrazně převažuje použití tlakových nádob s pryžovým vakem. Pro jeden rodinný dům se čtyřčlennou rodinou se doporučuje instalace takové nádoby s minimálním objemem 80 L. Obecně lze říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby as tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení. Tlakové nádoby s gumovým vakem vyžadují kontrolu plnícího plynu (vzduchu) cca. 1x/ za 6 měsíců.

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba AQUASYSTEM 80l, vertikální – stojatá je 4907 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba AQUASYSTEM 80l, vertikální – stojatá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1321.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 80l Aquasystem S.R.L. - Podobné produkty: Tlaková nádoba AQUASYSTEM TN 80L, horizontálna – ležatá, Tlaková nádoba AQUAPRESS 80l, vertikální – stojatá