Vodárenský set 100L AQUA OLA ležatý

6 512 

Katalogové číslo: 42569 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Kompletní sada pro okamžité připojení na systém rozvodu vody.
Vodárenský set 100L AQUA OLA ležatý obsahuje:

tlakovou nádobu 100L AQUA OLA ležatou
tlakový spínač s manometrem
flexi připojovací hadici 70cm
kulový ventil 1" MF motýl

Tlaková nádoba AQUA OLA 100l horizontální – ležatá slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice nebo průmyslové stanice.
Tlaková nádoba AQUA OLA je určena pro zákazníky, kteří v použitelnosti neřeší kompromisy a poloviční řešení. Kvalita v provedení výroby celého produktu, ocelové tlakové nádoby AQUA OLA je zvýrazněna prodlouženou zárukou 3 roky.
Vlastnosti horizontální tlakové nádoby AQUA OLA 100l:

Tlaková nádoba může být přiřazena všem typům čerpadel, která nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (10 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový – pryžový (EPDM) vak určený pro pitnou vodu.
Plnící tlak z výroby je 2 bar.
Obecně lze říci, že čím větší je instalovaná tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
Pro tlakové nádoby s pryžovým vakem platí, že se doporučuje kontrola vzduchu v tlakové nádobě cca jednou za 6 měsíců.

Technický list:

Časté otázky

Cena za Vodárenský set 100L AQUA OLA ležatý je 6512 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodárenský set 100L AQUA OLA ležatý si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 42569.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárenské sety AQUA OLA - Podobné produkty: Vodárenský set 80L AQUA OLA ležatý s IBO PRESS SX, Vodárenský set 100L AQUA OLA ležatý s IBO PRESS SX, Vodárenský set 100L AQUA OLA stojatý, Vodárenský set 50L AQUA OLA ležatý

Vodárenské sety PRODO - Vodárenské sety PRODO nabízejí kompletní řešení pro připojení vody v domácnosti. Tyto sety obsahují vše potřebné pro instalaci vodovodního přípojky, včetně potrubí, přípojek a ventilů. Díky nim můžete snadno a rychle zajistit bezproblémový přívod vody do vašeho domova. Podobné produkty: Vodárenský set 24L AQUA OLA ležatý, BSK-3A (400V), Vodárenský set 24L AQUA OLA ležatý, Vodárenský set 50L AQUA OLA ležatý, BSK-3A (400V), Vodárenský set 80L AQUA OLA stojatý, BSK-3A (400V)