Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1600×1000

10 450 

Katalogové číslo: 38886 Kategorie:

Popis

Samonosná, vodoměrná, kruhová šachta MONOLIT 1600 je určena pro napojení vodoměrů a armatur vodovodních přípojek.
Tato vodoměrná šachta je vyrobena technologií rotačním modulováním z polyetylénu bez svařování. Díky svému designu poskytuje vodoměrná šachta MONOLIT 1600 dostatek manipulačního prostoru a umožňuje montáž i více vodoměrů. Vodoměrnou šachtu MONOLIT 1600 je možné osadit i do terénu s přítomností spodní vody, bez nutnosti obetonování.
Výhody:
– monolitická konstrukce z PE – rozdíl oproti lepeným, svařovaným plastovým Vodoměrná šachta – eliminujeme riziko prasknutí v místě svaru
– vysoká životnost, odolnost vůči korozi a agresivnímu půdnímu prostředí
– šachta s širokým průlezem a integrovanými nášlapnými stupni, snadný a rychlý přístup k namontovaným měřícím zařízením
– možnost montáže několika vodoměrných souprav, případně jiných zařízení / tlakové nádoby, atd. /
– dokonalá těsnost zabraňující infiltraci vody
– žebrová konstrukce kotvící vodoměrnou šachtu v půdě
– snadná manipulace díky nízké hmotnosti a závěsným okům
Instalace:
Výkop se zpravidla provádí v průměru o 1 m větší, než je rozměr vodoměrné šachty. Zároveň je třeba zohlednit hloubku přívodních hadic vody. Při hloubce výkopu se počítá i s pískovým ložem, aby byl poklop minimálně 5 cm nad terénem.
Samonosná, vodoměrná, kruhová šachta MONOLIT 1300 se osazuje do středu výkopu na pískové lože, o tloušťce minimálně 20 cm, které nesmí obsahovat žádné kamenivo a jiné ostré předměty, které by mohly narušit plášť šachty. V případě hydromorfného prostředí je nutná na dně výkopu betonová deska o tloušťce 20 cm z betonu tř. B10 a šachtu ukotvit přes oka do betonové desky.
Přechody PE hadic přes komoru šachty jsou provedeny přes těsnění. Po propojení hadic v šachtě, můžeme realizovat obsyp šachty a rovnoměrně zhutňovat.

Časté otázky

Cena za Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1600×1000 je 10450 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1600×1000 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38886.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plastové vodoměrné šachty SIMOP - V této kategorii naleznete plastové vodoměrné šachty SIMOP, které jsou ideální pro instalaci vodovodních přípojek. Tyto šachty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují veškeré požadavky na kvalitu a bezpečnost. Vyberte si z naší široké nabídky a zajistěte si spolehlivé a odolné řešení pro vaše vodovodní potřeby. Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300, Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300×1000, Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1600