Vodoměrná šachta kruhová střední 1600×1000 s protimrazovou pojistkou

7 919 

Katalogové číslo: 22537 Kategorie:

Popis

Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 6 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se pro umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.
Osazení vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou:
Šachta je dostatečně vyztužena a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěná v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosátou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná, v případě výskytu spodní vody, při pojezdové úpravě nebo pokud je šachta v blízkosti komunikace, je nutné šachty obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla ke stěnám šachty.
Nedoporučujeme používat neúplně vysypanou vodoměrnou šachtu, v zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto Vodoměrná šachta je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě vodotěsné šachtové přechodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)
vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty

Technické parametry:

Certifikát: Ano
Protimrazová pojistka: Ano
Rozměry V x Š x H (cm): 160x100x100
Hloubka umístění: 160 cm
Rozměr připojení vstup: DN 32
Rozměr připojení výstup: DN 32
Průměr revizního vstupu (mm): 600
Výška revizního vstupu (mm): 400
Možný počet připojení vodoměrů: Max 3ks

Časté otázky

Cena za Vodoměrná šachta kruhová střední 1600×1000 s protimrazovou pojistkou je 7919 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodoměrná šachta kruhová střední 1600×1000 s protimrazovou pojistkou si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22537.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plastové vodoměrné šachty PRODO - V této kategorii naleznete široký výběr plastových vodoměrných šachet od značky PRODO. Tyto šachty jsou ideální pro instalaci vodovodních a kanalizačních přípojek a umožňují snadný přístup k vodoměrným přístrojům. Všechny šachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují veškeré normy a požadavky. Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP 1300×1200, Poklop vodoměrné šachty DN600x60x8mm, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200, Vodoměrná šachta kruhová PP velká 1600×1200