Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem

14 864 

Katalogové číslo: 113665 Kategorie: , Štítek:

Popis

Domácí úpravna vody s kapacitou 100m3 x dH, což znamená, že úpravna dokáže 100m3 vody s tvrdostí 1°dH upravit na 0°dH. Podle aktuální tvrdosti vody se příslušným přepočtem určí kapacita pro konkrétní tvrdost vody. Nádoba s regeneračním roztokem a tlaková nádoba s aktivní náplní jsou odděleny a propojeny 3/8″ hadičkou. Regenerační sůl se sype do šedé plastové nádoby. Plně automatické zařízení. Obsluha občas zkontroluje případně nastaví aktuální čas na displeji řídicí hlavice a pravidelně dosypávat regenerační sůl do solné nádoby.Životnost aktivní náplně: 7-10 let.Příkon: 7W
Změkčovače vody se instalují na vstupu studené vody do objektu. Tvrdost výstupní vody lze nastavit na požadovanou hodnotu směšovacím třícestným ventilem. Při nastavené nulové tvrdosti výstupní vody nedochází k tvorbě vodního kamene.
Hlavní vlastnosti změkčovačů vody:72 hodinová paměť v případě výpadku proudu.Všechna nastavení, jako tvrdost vstupní vody, kapacita, čas regenerace, interval regenerace zůstanou zachovány.Digitální displej LCD se signalizací právě probíhající funkce zařízení.
Výhodu změkčovacích zařízení pocítíte i na úspoře energií: ochrana rozvodů vody, baterii, vytápění, kotlů, bojlerů, bazénové technologie, praček, myček nádobí, kávovarů, žehliček, úspora elektrické energie, úspora čisticích a pracích prostředků, zabránění zanášení kotlů, bojlerů, ohřívacích těles vodním kamenem.
Změkčovače vody jsou zařízení, která z přiváděné vody odstraňují vápník, hořčík a částečně i železo ale jen v minimálním množství. Používáme profesionální řídící hlavice evropských i mimoevropských výrobců zajišťující vysoký uživatelský komfort. Podle měsíční spotřeby a tvrdosti vody stanovené na základě rozboru vody.
Optimální řešení s Vámi prokonzultujeme, doporučíme správný výběr zařízení a případných pomocných zařízení.
Typ úpravny: A 25
Řídící ventil: RX G3/4″+ by-pass ventil
Vel. tanku: 9×35
Objem náplně: 25 l
Rozměry V x Š x D: 1040 x 320 x 500
Max. průtok: 1m3
Vel. solné nádoby: 70l
Spotřeba soli: 5 Kg
Připojovací závit: G3/4″

Časté otázky

Cena za Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem je 14864 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 113665.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší domácí vodárna - V této kategorii naleznete široký výběr nejlepších domácích vodáren, které vám umožní mít vždy kvalitní a čistou vodu přímo z vašeho vodovodu. Nabízíme vám moderní a spolehlivé vodárny od nejlepších výrobců, které splňují veškeré normy a standardy pro zdravotně nezávadnou vodu. Vyberte si tu správnou vodárnu pro vaše potřeby a… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s PC-13 – RTS, Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 20-150 – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 s BRIO PC-13 + redukční ventil – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 60l

Změkčovače vody Atlas Filtri - Kategorie "Změkčovače vody Atlas Filtri" nabízí široký výběr kvalitních a spolehlivých změkčovačů vody od renomovaného výrobce Atlas Filtri. Tyto produkty pomáhají odstraňovat tvrdost vody a chrání vaše domácí spotřebiče před usazeninami a korozi. Vyberte si ten správný změkčovač vody pro vaše potřeby a užijte si zdravější a kvalitnější vodu v… Podobné produkty: Náhradní náplň do změkčovače vody, pryskyřice (25 l), Test na tvrdost vody – Titrant, Tabletovaná sůl pro regeneraci (25 kg)