Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50 s PC-16+redukční ventil

6 890 

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50 s PC-16 se používá zejména sezónní, hlavně na závlahu.
Aby tato automatická domácí vodárna fungovala spolehlivě, tak v tomto setu musí být před řídící jednotku použitý redukční ventil, který by měl být nastaven na max. tlak 6bar. Redukční ventil na vodu 1" je součástí balení.

Použití:

na čerpání pitné a užitkové vody
praktické a všestranné využití díky rozměrům
možnost použít do čerstvých, nových vrtů
při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních
na zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad
při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti

Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou možností použití. K tomuto ponornému čerpadlu IBO SCR – 0,50 dostáváte závěsné zařízení v délce kabelu ZDARMA. Přikládáme také návod k použití a záruční list.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu zajišťuje funkci tlakového spínače, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích čerpadel. V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídící jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač, ani ochranu běhu nasucho.

Výhody:

automatický restart suchoběhu
použitelnost s čerpadly
zabudovaná elektrická zásuvka pro připojení čerpadla

Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu může být instalovaná v jakémkoliv bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutné zajistit dokonalé těsnění všech spojů.

Technické údaje:

napájení 230V
max.proud 10A; 1,3kW
max.přípustný tlak 10bar
max.teplota kapaliny 55 °C
přípojky: vstup / výstup G 1"
1m kabel se zástrčkou k připojení do el.sítě
zástrčka pro připojení čerpadla

Automatická nádrž na užitkovou vodu a dřezové čerpadlo SCR-0,5 s PC-16 obsahuje:

Ponorné čerpadlo SCR-0,5
Řídící jednotka PC-16
Redukční ventil na vodu 1"
Závěsné zařízení v délce kabelu
Připojovací set k ponorným čerpadlům
Mosazná vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
Přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50 s PC-16+redukční ventil je 6890 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50 s PC-16+redukční ventil si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38757.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO - Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO je ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít vlastní zdroj vody bez nutnosti připojení k vodovodu. Tato kategorie nabízí široký výběr vodáren s různou kapacitou a výkonem, které umožňují snadné a spolehlivé zásobování domácnosti pitnou vodou. Všechny vodárny jsou vybaveny moderními technologiemi, které… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s BRIO PC-13 + redukční ventil, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s PC-13 – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s BRIO PC-13, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,25 s BRIO PC-13+redukční ventil