Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-16

5 651 

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-16 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Ponorné 3 "(troj palcové, průměr je 74mm) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,37 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou možností použití.
Ponorné vřetenové čerpadlo 3 – SQIBO – 0,37 je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a všestranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,37 je hlavně v jeho rozměrech. Toto úzké čerpadlo lze použít do vrtů a i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,37 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje zmíněné abrazivní látky, může se stát že po čase se vřeteno odře a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění takzvaně celá mechanika, tedy celý set – vřeteno, rotor, stator. Tím, že toto ponorné čerpadlo je vřetenové, je možné jej použít i do čerstvých, nových studní a vrtů. protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých-nových vrtech ještě nacházejí.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu na kontrolu běhu čerpadla, zajišťuje funkci tlakového spínače a nebo tlakové nádoby, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích, jinak řečeno i povrchových čerpadel. V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídící jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem zabezpečuje ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před jeho poškozením ke kterému by mohlo dojít.
Řídící jednotka PC-16 se opětovně, bez manuálního zásahu pokouší čerpadlo spustit – pokud voda stále není k dispozici PC-16 čerpadlo vypne. Daný cyklus se může opakovat i několikrát denně, což může být výhodou při automatickém zavlažování.
Řídící jednotku PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr před daný přístroj.
Výhody produktu:

automatický restart suchobehu
použitelnost s čerpadly, tedy jako automat
zabudovaná elektrická zásuvka pro připojení čerpadla

Provoz – základní údaje:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Poté se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například po otevření vetilu, také při samorestartu suchoběhu.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu může být instalovaná v jakémkoliv bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutné zajistit dokonalé těsnění všech spojů.
Technické údaje:

Napájení 230V
Max.proud 10A; 1,3kW
Max.prípustný tlak 10bar
Max.teplota kapaliny 55 ° C
Přípojky: vstu / výstup G 1 "
1m kabel se zástrčkou k připojení do el.sítě
Zástrčka pro připojení čerpadla

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-16 obsahuje:

Ponorné čerpadlo SQIBO-0,37
Řídící jednotka PC-16
Závěsné zařízení v délce kabelu
Připojovací set k ponorným čerpadlům
Mosazná vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
Přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-16 je 5651 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-16 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38749.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO - Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO je ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít vlastní zdroj vody bez nutnosti připojení k vodovodu. Tato kategorie nabízí široký výběr vodáren s různou kapacitou a výkonem, které umožňují snadné a spolehlivé zásobování domácnosti pitnou vodou. Všechny vodárny jsou vybaveny moderními technologiemi, které… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 24 s PC-13+redukční ventil – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 24 s BRIO PC-13 – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s PC-13 – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s BRIO PC-13 + redukční ventil