Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-13

4 317 

Popis

Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-13 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Samonasávací čerpadla umožňují čerpání vody z menších hloubek (do 8m), případně jsou používána pro zvýšení tlaku vody ve vodovodech.
Použití Čerpadla IBO WZI 750:

čerpání ze studní, kde sací výška nepřesáhne 8 metrů
zásobování čistou vodou domů, chat a pod.
zavlažování

Výhody Čerpadla IBO WZI 750:

vysoký výtlak
odolné vůči korozi
jednoduchá obsluha

Řídící jednotka typu BRIO PC-13:

Automatické zapínání a vypínání čerpadla při otevírání / zavírání kohoutku
Zabudovaný zpětný ventil a integrovaná ochrana proti běhu nasucho
Manometr
Jmenovitý proud: do 10A
Provozní napětí: ~ 230 V ± 10% / 50 Hz
Připojení:  vstup a výstup každého vnějšího závitu 2,54 cm (G1 ")
Maximální provozní tlak: cca 10 bar
Maximální teplota vody: přibližně 60°C
Reset spínače: manuelně
Zapínající tlak v rozsahu: 1,5 bar
Nastavení vypínacího tlaku není možné
Objemový průtok: přibližně 150 litrů/min
Rozměry (V x Š x H): 15 x 13 x 23 cm
Hmotnost: přibližně 1,3 kg
Třída ochrany: IP65

Elektronický spínač pro kontrolu chodu čerpadla, nebo jinak řečeno press control, zajišťuje funkci tlakového spínače, čímž umožňuje automatizaci chodu elektrického čerpadla na vodu v závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu (to znamená při otevření a uzavření elektrických kontaktů zařízení) – umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
Automat, press control PC-13 s manometrem zajišťuje i ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před jeho poškozením, ke kterému by mohlo dojít při chodu bez vody. Po vypnutí se opětovně uvádí do činnosti stisknutím tlačítka RESET. Automat,press control PC-13 s manometrem, doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr a to na vstupní část přístroje.
Vhodnou alternativou je také: Řídicí jednotka PC-16.
Výhody produktu:
Automat PC-13 press control s manometrem lze použít jako automatickou jednotku pro čerpadla a vodárny bez tlakové nádoby (automatická vodárna).Velkou výhodou řídící jednotky PC-13 je její jednoduchost používání.Řídící jednotka BRIO PC-13 s manometrem -press control, má zabudovanou zpětnou klapku proti zpětnému chodu vody do čerpadla.

Provoz a základní údaje:
Automat PC-13 s manometrem uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Potom se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například při otevření ventilu.
Automat PC-13 s manometrem se na rozdíl od jiných tlakových spínačů, řídicích jednotek, které se vypínají při dosažení určitého tlaku, vypíná ve chvíli dosažení minimální hodnoty průtoku. Při splnění této podmínky přístroj zpozdí vypnutí zařízení a to za 7 až 15 sekund. Tím se dosáhne snížení frekvence spuštění čerpadla při malém průtoku.
Instalace:
Automat PC-13 s manometrem může být instalován v jakémkoli bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru tak, aby směr šipky, která je umístěna na spodní straně zařízení (při závitu) mezi dvěma přípojkami o průměru 1“ odpovídal směru průtoku vody. V rozvodu je nutno zajistit dokonalé těsnění hydraulických přípojek. V případě, že se používá čerpadlo s maximálním přípustným tlakem 8 bar, je nutno instalovat redukční ventil tlaku a to na vstup PC-13. Zařízení je nastaveno z výroby na 1,5 bar, což je optimální pro většinu způsobů využití.

Dodává se s kabely:

1m kabel se zástrčkou k připojení do elektrické sítě
60cm kabel pro připojení k čerpadlu

Automatická domácí vodárna WZI 750 s BRIO PC-13 obsahuje:

Čerpadlo WZI 750
Řídící jednotku BRIO PC-13

Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-13 se dodává v rozloženém stavu, kvůli libovolnému umístění řídící jednotky a nebo filtru. (Filtr jde vždy před řídící jednotku.)

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-13 je 4317 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-13 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38675.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna IBO - Kategorie Automatická domácí vodárna IBO nabízí moderní a efektivní řešení pro zásobování domácnosti pitnou vodou. Tento e-shop nabízí široký výběr automatických vodáren IBO, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou instalací. Díky nim si můžete být jisti, že voda v domácnosti bude vždy čistá a zdravá. Podobné produkty: Automatická domácí vodárna JET 100A s PC-16, Automatická domácí vodárna MAGNET-Auto 750, Automatická domácí vodárna JET 100A s BRIO PC-13, Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-13