Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750

12 445 

Popis

Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 je kompaktní zařízení určené k zásobování domácnosti čistou vodou z vlastních přívodů vody (studně) nebo ke zvýšení tlaku z vodovodní sítě.
Čerpadla jsou vybavena frekvenčním měničem, který zaručuje konstantní tlak ve všech vodovodních kohoutcích, měkký start motoru a nižší spotřebu proudu v porovnání s klasickými zařízeními pro zvyšování tlaku.
Čerpadla s integrovaným frekvenčním měničem jsou nejmodernější a energeticky účinná zařízení vyznačující se:

tichým provozem
jednoduchou instalací a používáním
integrovanou ochranou proti: chodu na sucho, vodnímu rázu, poklesu nebo zvýšení
tlaku a přetížení motoru

Velice důležitou vlastností čerpadel s integrovaným frekvenčním měničem je jejich snadné použití. Spuštění a konfigurace čerpadla nevyžaduje přítomnost specialisty na automatizaci – uživatel musí pouze nastavit provozní tlak zařízení pomocí dvou tlačítek (+ a -).
Přes použití malého 750w motoru dosahuje čerpadlo IQ-AUTO 750w velmi vysoký, maximální průtok až 130 l/min. Tyto parametry postačují k uspokojení potřeb velkého rodinného domu včetně zavlažování zahrady nebo více komerčních prostor. Kromě toho je zařízení klasifikováno jako S1, což znamená, že bylo navrženo pro nepřetržitý provoz.
Výhody Automatické domácí vodárny IQ-AUTO 750:

Velmi vysoká účinnost navzdory použití malého 750W motoru.
Tichý provoz.
Jednoduché použití a pohodlné ovládání.
Nižší opotřebení motoru a hydraulické části díky integrovanému jemnému rozběhu motoru.
Garance konstantního tlaku.
Ochranné funkce: proti chodu na sucho, přepětí/podpětí, přetížení motoru, vodnímu rázu.

Použité materiály:

Oběžné kolo:  Nerezová ocel AISI 304
Difuzor: Nerezová ocel AISI 304
Hřídel a rotor: Nerezová ocel AISI 304
Displej invertoru: LED
Mechanické těsnění: Keramika/grafit
Rychlost otáčení motoru: 0-4000 ot./min
Frekvenční rozsah: 30/50Hz

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 je 12445 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 115732.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna IBO - Kategorie Automatická domácí vodárna IBO nabízí moderní a efektivní řešení pro zásobování domácnosti pitnou vodou. Tento e-shop nabízí široký výběr automatických vodáren IBO, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou instalací. Díky nim si můžete být jisti, že voda v domácnosti bude vždy čistá a zdravá. Podobné produkty: Automatická domácí vodárna AJ IBO s PC-13, Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-13, Automatická domácí vodárna JET 100A s PC-16, Automatická domácí vodárna JET BJ 45/75 s PC-13

Nejlepší domácí vodárna - V této kategorii naleznete široký výběr nejlepších domácích vodáren, které vám umožní mít vždy kvalitní a čistou vodu přímo z vašeho vodovodu. Nabízíme vám moderní a spolehlivé vodárny od nejlepších výrobců, které splňují veškeré normy a standardy pro zdravotně nezávadnou vodu. Vyberte si tu správnou vodárnu pro vaše potřeby a… Podobné produkty: Domáca vodáreň JSW 100 / 60l, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s PC-13 – RTS, Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60l