Benzínové čerpadlo na vodu BZP-30

8 015 

Popis

Benzinové čerpadlo na vodu BZP-30 je ideální nástroj pro čerpání vody na místech, kde nemáme přístup k elektrické energii.
Benzinové čerpadlo na vodu BZP-30 se hodí pro každou domácnost, zemědělství, pro firmy a využití má také v záplavových územích. Čerpadlo je určeno k zavlažování, zvyšování tlaku, čerpání a čerpání vodovodní, podzemní, dešťové vody a chlorované vody v bazénu. Skvělá konstrukce kombinuje malé rozměry a vysokou účinnost.
Čerpadlový prvek v čerpadle byl odléván do litiny, díky čemuž je odolný proti vysokému zatížení a dlouhodobému použití. Všechny komponenty byly namontovány na speciálně přizpůsobený rám vyrobený z ocelových trubek potažených černou ochrannou vrstvou.

Časté otázky

Cena za Benzínové čerpadlo na vodu BZP-30 je 8015 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Benzínové čerpadlo na vodu BZP-30 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40096.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Benzínová čerpadla na vodu IBO - V této kategorii naleznete širokou nabídku benzínových čerpadel značky IBO, která jsou určena k čerpání vody. Tyto čerpadla jsou ideální pro zahradní zavlažování, napouštění bazénů, či odčerpávání vody z příkopů. Vybírat si můžete z různých výkonů a kapacit, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Podobné produkty: Benzínové čerpadlo na vodu BZP-10, Benzínové čerpadlo na vodu BZP-30 + Savice 6m a kalová hadice 20m., Benzínové čerpadlo na vodu BZP-20 + Savice 6m a kalová hadice 20m., Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20