Dno šachty se zpětnou klapkou 315/160

4 845 

Popis

Šachtové dno se zpětnou klapkou je zařízení, které účinně blokuje zpětný tok odpadních vod.
Výhody šachtového dna se zpětnou klapkou:

účinná ochrana budov
nízké náklady a snadná instalace
možnost odstranění zpětné klapky na povrchu země bez vstupu do šachty
není třeba volat odborníka na údržbu
odolnost proti korozi, negativním teplotám a chemikáliím
ventil úspěšně prošel sérií testů požadovaných normou PN-EN 13564 a získal označení CE

Revizní šachta se montuje na potrubí kanalizace zpravidla pro případ, aby byla možnost do kanalizačního potrubí vložit „krtka“ k pročištění dané větve, když se ucpává. Pokud je kanalizační potrubí delší, doporučujeme vkládat revizní šachty každých 20-25m. Revizní šachta se zpětnou klapkou zabrání zpětnému chodu kanalizace do budovy nebo přechodu hlodavců do obydlí.

Maximální povolená hloubka umístění revizní šachty se zabudovanou zpětnou klapkou je 5m a maximální provozní teplota je 95°C.
Revizní šachta se zpětnou klapkou se snadno montuje a zvládne to i začínající hobby mistr.

Časté otázky

Cena za Dno šachty se zpětnou klapkou 315/160 je 4845 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dno šachty se zpětnou klapkou 315/160 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 23036.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Revizní šachty se zpětnou klapkou 315 připojení DN 160 Karmat - Revizní šachty se zpětnou klapkou 315 připojení DN 160 Karmat jsou kategorie produktů, které slouží k údržbě a kontrolám odpadových a kanalizačních systémů. Tyto šachty jsou vybaveny zpětnou klapkou, která brání zpětnému toku odpadní vody. Jsou vhodné pro připojení s průměrem DN 160 a jsou vyráběny z kvalitních materiálů značky…