Revizní šachty se zpětnou klapkou 315 připojení DN 160 Karmat

Revizní šachty se zpětnou klapkou 315 připojení DN 160 Karmat jsou kategorie produktů, které slouží k údržbě a kontrolám odpadových a kanalizačních systémů. Tyto šachty jsou vybaveny zpětnou klapkou, která brání zpětnému toku odpadní vody. Jsou vhodné pro připojení s průměrem DN 160 a jsou vyráběny z kvalitních materiálů značky Karmat. V našem e-shopu naleznete širokou nabídku revizních šachet se zpětnou klapkou v různých velikostech a provedeních.

Účel revizních šachet s zpětnou klapkou

Revizní šachty s zpětnou klapkou slouží k ochraně kanalizačního systému před zpětným tokem odpadních vod z kanalizace do objektu. Tento typ šachet je nezbytný zejména v případech, kdy je kanalizační systém umístěn pod úrovní objektu, a hrozí tedy nebezpečí zatopení a znečištění objektu odpadními vodami.

Zpětná klapka v revizní šachtě umožňuje pouze jednosměrný tok odpadních vod z objektu do kanalizačního systému. Pokud dojde k většímu množství vody v kanalizaci, klapka se uzavře a zabrání tak zpětnému toku vody do objektu.

Připojení DN 160 Karmat

Připojení DN 160 Karmat je standardním připojením pro revizní šachty s zpětnou klapkou o průměru 315 mm. Tento typ připojení je vhodný pro použití v kanalizačních systémech menších objektů, jako jsou rodinné domy, chaty nebo menší bytové domy.

Karmat je renomovaný výrobce kanalizační techniky, který se specializuje na výrobu kvalitních a spolehlivých produktů pro kanalizační systémy. Připojení DN 160 Karmat je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost při použití v různých podmínkách.