Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 50l – RTS

10 494 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 2,5" STM 31 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8m.
Ponorné čerpadlo 2,5 "STM 31 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a vybrat ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 50l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 50l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 50l obsahuje:

Ponorné čerpadlo 2,5 "STM 31
Připojovací set k ponorným čerpadlům 1 "se zpětnou klapkou
Tlaková nádoba 50l stojato-ležatá s manometrem
Integrovaný tlakový spínač s manometrem
Hadice spojovací 1 "flexi 70cm s kolenem
Kulový ventil MF, P 1 "
PE přechod 32/1 "vnitřní závit

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 50l – RTS je 10494 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 50l – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40002.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 50l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 24 / 50L – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM28 / 50l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom