Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l

11 662 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla IBO 3 SDM33 / 50l je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo IBO 3 SDM33  má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a najít ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l  – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 50l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l obsahuje:

čerpadlo 3 SDM33
tlaková nádoba stojato-ležatá 50L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka redukovaná 5/4 "x 1"
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l je 11662 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 50l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38737.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM24 / 50l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 – SDM24/50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem