Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS

9 363 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 je určena pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 3Ti-15 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo 3Ti-15 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l obsahuje:

čerpadlo 3Ti-15
tlaková nádoba stojatá AQUA OLA 60L
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1 "
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. 

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS je 9363 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 114565.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší domácí vodárna - V této kategorii naleznete široký výběr nejlepších domácích vodáren, které vám umožní mít vždy kvalitní a čistou vodu přímo z vašeho vodovodu. Nabízíme vám moderní a spolehlivé vodárny od nejlepších výrobců, které splňují veškeré normy a standardy pro zdravotně nezávadnou vodu. Vyberte si tu správnou vodárnu pro vaše potřeby a… Podobné produkty: Frekvenční měnič VESSER IQ-E 2,2kW; 1x230V; max.12A pro čerpadlo, Tlaková nádoba AQUA OLA 500l s manometrem vertikální – stojatá, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1600×1200, Šachta na vrtanou studnu 1600×1000

Vodárna s ponorným čerpadlem 60L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 60L PRODO naleznete široký výběr kvalitních a spolehlivých ponorných čerpadel, která jsou ideální pro čerpání vody z hlubších studní, vrtů nebo nádrží. Tyto vodárny jsou vybaveny moderními technologiemi a disponují vysokou kapacitou 60 litrů. S našimi vodárnami nebudete mít problém s čerpáním vody pro… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena EVJ 2,5/60L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 60l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 60L – RTS