Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS)

2 200 

Popis

extra ⭐98.04

Tato zvýhodněná sada obsahuje:

1x 10″ filtr senior 1″
1x klíč k filtru
1+1x vymezovací kroužky k vložkám do filtru
1x držák k filtru Duplex
1x vložka 10″ SX HA SILIPHOS
2x kulový ventil 1″ MF,P
2x přechod na PE 32×1″ ZV

Popis filtru SENIOR 10″ MONO připojení 1″:
Použití:

filtrace a ošetření vody s neutrálním pH a pitné vody
filtrace a ošetření pitné vody,
ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací

Technické použití:

před-filtrace, mikro-filtrace
ochrana čerpadel, topných systémů
demineralizace a odstranění chlóru
ochrana jednotek reverzní osmózy

Technické informace:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota:  45°C
Nádoba:  PET
Hlava filtru: PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm:  233 x 122 x 107

Popis filtrační vložky 10″ SX HA SILIPHOS:
Filtrační vložka HA se Siliphosem je směs fosfátů a polyfosfátů s obsahem křemičitanů ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korodování kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje přístupu kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi.
Schválen pro styk s pitnou vodou.
Max. průtok l/h:  1 500
Filtrační vložka naplněná 700g SILIPHOSEM – vhodná do všech filtrů velikosti 10″.

Časté otázky

Cena za Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) je 2200 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 114291.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší domácí vodárna - V této kategorii naleznete široký výběr nejlepších domácích vodáren, které vám umožní mít vždy kvalitní a čistou vodu přímo z vašeho vodovodu. Nabízíme vám moderní a spolehlivé vodárny od nejlepších výrobců, které splňují veškeré normy a standardy pro zdravotně nezávadnou vodu. Vyberte si tu správnou vodárnu pro vaše potřeby a… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 24 s BRIO PC-13 – RTS, Tlaková nádoba AQUA OLA 500l s manometrem vertikální – stojatá, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1300×1200, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s PC-13 – RTS

Zvýhodněné sety filtrů PRODO - V této kategorii najdete zvýhodněné sety filtrů PRODO, které vám umožní efektivní čištění vzduchu, vody nebo oleje. Sety obsahují více filtrů, které spolu dokonale spolupracují a zajišťují maximální účinnost. Vyberte si ten správný set filtrů a ušetřete peníze i čas. Podobné produkty: Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtr na Demineralizaci., Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, redukce železa a manganu ( FE SX), Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX), Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen a demineralizaci (10" SX HA SILIPHOS)